Mehmet Özcan’a Halk Pazarı’nda yoğun ilgi...

06.01.2024

·Halk Pazarı’nda yaptığı ziyaretler ile sahaya inen Mehmet Özcan, kendisine büyük ilgi gösteren bazı vatandaşların “Efsane geri döndü” sözleri ile karşılandı. CHP Keşan İlçe Başkanı Anıl Çakır ve yönetimi ile gerek gıda pazarında, gerekse manifaturacılar pazarında tezgah açan esnafları ziyaret eden Özcan ve Çakır bu ilgi karşısındaki memnuniyetlerini halk ile paylaştı.

3 dönem Keşan Belediye Başkanlığı yapan ve 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri’nde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’nin Keşan Belediye Başkan Adayı olan Op. Dr. Mehmet Özcan, CHP Keşan İlçe Başkanı Anıl Çakır ve yönetimi ile sahaya indiği Halk Pazarı’nda esnafların ve alışveriş için gelen vatandaşların büyük ilgisi ile karşılaştı.

3 dönem belediye başkanlığı yaptığı Keşan Belediyesi’ne bir dönem aradan sonra CHP’nin ön seçimini kazanarak yeniden Başkan Adayı olan Op. Dr. Mehmet Özcan, CHP Keşan İlçe Başkanı Anıl Çakır ve beraberindeki Yönetim Kurulu ile birlikte 6 Ocak 2024 tarihinde saha ziyaretlerine Halk Pazarı ile başladı. CHP Keşan İlçe Başkanlığı’ndan çıkış yaptıktan sonra esnafları tek tek ziyaret ederek Halk Pazarı’na gelen Özcan, Çakır ve beraberindekiler, gerek esnafların, gerekse kendilerini yolda durduran vatandaşların büyük ilgisi ile karşılaştı.

“Efsane geri döndü”

Ziyaretler sırasında, bazı vatandaşların “Efsane geri döndü” sözleri ile karşılaşan Mehmet Özcan, Anıl Çakır ve beraberindekiler, bu övgüler ile ziyaretlerine devam etti. Halk Pazarı’nda giyim tezgahlarının açıldığı bölümde esnafların ve alışveriş yapan vatandaşların ilgisi, gıda tezgahlarının açıldığı bölümde de aynı şekilde devam etti. Özcan ile sohbet eden bazı vatandaşlar, gözyaşlarını tutamadı.

“Ben yaptım ben kapatırım!”

Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi’nde açılan gıda tezgahlarındaki esnafların, pazaryerinin üstünün kapatılmasıyla ilgili talebini alan Mehmet Özcan, “Ben yaptım, ben kapatırım!” dedi. Esnaflar, bu ifadeler karşısında Özcan’a teşekkür etti.